لیزر موهای زائد اصفهان

کلینیک24کلینیک24
1,194 بازدید
مرکز لیزرموهای زائد اصفهان

لیزر موهای زائد در شهر اصفهان را در کلینیک دکتر محمدرضا حاجیان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان ببینید. کلینیک لیزر موی زائد اصفهان با بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد اصفهان  همچون لیزر الکساندرایت در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

لیزر موهای زائد در شهر اصفهان

لیزر موهای زائد در شهر اصفهان

لیزر موهای زائد اصفهان امروزه پر طرفدارترین خدمات زیبایی است که مردم اصفهان عزیز به دنبال آن هستند. کلینیک های لیز موهای زائد در اصفهان بسیار زیاد است، اما اینکه کدام کلینیک بهترین خدمات را در اصفهان ارائه می دهند پرسشی است که با آن رو به رو هستید.
مراکز لیزر زیادی در اصفهان وجود دارد که متأسفانه بسیاری از آنها از افراد بدون تخصص جهت ارائه خدمات استفاده می کنند. این افراد غالبا بدون داشتن هیچگونه دانشی در این خصوص اقدام به اعمال لیزر بر روی مراجعین می کنند که منجر به نگرفتن جواب مناسب برای از بین بردن موهای زائد و ایجاد عوارض جبران ناپذیری همچون سوختن پوست در حین لیزر می شوند.

لیزر موهای زائد اصفهان از خدمات کلینیک دکتر حاجیان است که توانسته است رضایت اکثریت مراجعین به این کلینیک را جلب نماید. به شما عزیزان ساکن در اصفهان پیشنهاد می کنیم که حتما در ارتباط با انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان تحقیق کنید و سپس وارد پروسه درمان شوید. همچنین بهتر است در مورد با لیزر موهای زائد در اصفهان آگاهی لازم را داشته باشید و اعمال قبل و بعد از لیزر را بدانید تا پروسه ی درمانی موفق تری داشته باشید. در ادامه برخی نکات مربوط به لیزر موی زائد را مطرح می کنیم:

 

لیزر موهای زائد پوست

هر آنچه که لازم است درباره لیزر موهای زائد پوست بدانید

لیزر موی زائد اصفهان درحال حاضر بهترین روش کاهش دائمی موهای زائد می باشد که در عین موثر بودن عوارض لیزر موهای زائد نادر است.
علت آنکه لیز موهای زائد در شهر اصفهان به این سرعت جایگزین روش های دیگر کاهش موهای زائد شده است اینست که به نسبت وقت و هزینه ای که صرف می شود ،هیچ روش دیگری از نظر تاثیر و ماندگاری و سرعت ، قابلیت رقابت با لیزر موهای زائد را ندارد . چنانکه مثلا در مورد صورت ،با انجام 6-5 جلسه ی 5 دقیقه ای لیزر ،کاهش عمده ای در موهای زائد صورت اتفاق می افتد.

نکته ای که سبب جذاب بودن لیزر موی های زائد می شود در عین تاثیر آن، سرعت انجام لیزر موهای زائد است ،زیرا با یک پالس لیزر در یک محدوده ی چند سانتی متر مربعی کلیه ی موها از بین می رود و همین نکته باعث سرعت داشتن لیزر می شود.
در عین حال بعضی از دستگاه های لیزر اصفهان مکانیسم های پیشرفته ای دارند که سبب کاهش درد قابل توجه و سرعت انجام لیزر می شود. به شما اصفهانی های عزیز این مژده را می دهیم که دستگاه لیزر شرکت امریکایی کاندلا به علت سیستم سرد کننده ای که دارد، نیاز به زدن ژل به صورت ندارد و درد آن هم بسیار ناچیز است، زیرا در این سیستم تکنولوژی منحصر بفرد پاشیدن اسپری سرد کننده همزمان با لیزرمو های زائد، سبب می شود که هم سرد کردن محل بسیار سریع انجام شود و هم فرد درد قابل توجهی نداشته باشد. کلینیک هایی که که برای لیزر موهای زائد اصفهان، از این تکنولوژی استفاده می کنند، منجر می شود فرد پس از لیزر موهای زائد نقاهت و محدودیت خاصی نداشته باشد، یعنی معمولا قرمزی محل پس از چند ساعت از بین می رود و به جز محدودیت هایی مثل محافظت از پوست در مقابل نور آفتاب محدودیت دیگری وجود ندارد.


ویدیو لیزر موهای زائد پا در مرکز لیزر دکتر محمدرضا حاجیان فوق تخصص حراحی پلاستیک:

 

 

 


 

لیزر موی زائد اصفهان

لیزر موهای زائد در شهر اصفهان | امروزه مورد استقبال قرار گرفته است چرا اکثریت مردم با رشد موهای زائد رو به رو شده اند. افزایش نا مطلوب مو ممکن است علت هورمونی و دارویی یا ژنتییکی داشته باشد البته روش های مختلفی برای برداشت موهای ناخواسته وجود دارد که شامل تراشیدن، موم اندازی، استفاده از کرمهای موبر والکترولیز می باشد. متاسفانه تمام این روش ها اثر موقت دارند. حتی الکترولیزهم در اکثر موارد برداشت دائمی موها را انجام نمی دهد. نیروهای خاصی طراحی شده اند که روی مو اثر می کنند.
نخستین لیزرهائی که در کاهش موی زائد در اصفهان به کار رفتند عبارت بودند از: لیزر یاقوت یا روبی و لیزر Nd:YAG. بعدها لیزرهای اختصاصی تری در اصفهان برای این هدف به کار رفتند که از آن جمله می توان به لیزرها ی دایود و لیزر الکساندرایت در اصفهان، اشاره کرد که با ساطع کردن طول موجهای اختصاصی برای تخریب مو، نتایج بسیار عالی با برجا گذاشتن حداقل عوارض جانبی به وجود آوردند. همچنین اختراع نوعی منبع نوری موسوم به IPLنیز تحول جدیدی در درمان موهای زائد اصفهان بود که در کنار منابع لیزری برای تأمین هدف از بین بردن موهای زائد به کارمی روند.

 

مکانیسم اثر لیزر موی زائد

مکانیسم اثر لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد در شهر اصفهان | مطابق با آنچه پزشکان اصفهان در مورد با مکانیسم اثر لیزر موهای زائد گفته اند، در درمان لیزری مشکلات پوست و مو باید در ابتدا مولکول های خاصی را به عنوان هدف درمان انتخاب کرد و این مولکول های هدف هستند که با جذب انرژِی لیزر باعث بروز تغییرات بالینی و علائم بهبود در منطقه ی درمان شده می گردند. مولکول هدف در درمان موهای زائد، رنگدانه ی موجود در ساقه ی مو است که به این رنگدانه اصطلاحاَ “ملانین” گفته می شود. انرژی ساطع شده از منابع لیزری توسط این رنگدانه جذب شده و گرمای زیادی به سلول های زایای مو می دهد که باعث تخریب آنها و عدم رشد مجدد مو می شود.

آمادگی قبل از لیزر موهای زائد

آمادگی قبل از لیزر موهای زائد

بسیاری در هنگام مراجعه به مطب ما برای لیزر موهای زائد اصفهان سؤالاتی در ارتباط با آمادگی های قبل از لیزر را برای بدست آوردن بهترین نتیجه پرسجو می کنند، لازم است مطالب زیر را به عنوان نکات قبل از انجام لیزر به عنوان روش درمانی خود انتخاب کنید و به خاطر بسپارید. ( اقدامات لازم قبل لیزر)

*جهت کاهش ضخامت موها یا حذف آنها جلسات مختلف درمان (حداقل 6جلسه) نیاز می باشد و طبق آمارهای علمی درصد تاثیر لیزر بر مو به فیزیولوژی بدن بیمار بستگی داشته و قابل پیش بینی نیست.
*درمان را در هر زمان که رشد موها مجدد شروع شود میتوان انجام داد ولذا بهتر است به فاصله یک ماه باشد .
*در هنگام عمل درد مختصری ممکن است احساس کنید.
*بعد از عمل واکنش خاصی روی پوست ایجاد نمی شودگاهی قرمزی و تورم مختصری ایجاد میشود که در عرض چند ساعت از بین می رود.


لیزر موهای زائد ساق پا در مرکز لیزر دکتر محمد رضا حاجیان فوق تخصص حراحی پلاستیک


میزان موفقیت لیزر موهای زائد

سوال بسیاری از مراجعین اصفهانی عزیز این است که لیزر موهای زائد چقدر موفقیت آمیز است؟ موفقیت درمان لیزر موهای زائد در اصفهان به چهار عامل بستگی دارد: رنگ مو، تیپ پوستی (از نظر میزان روشن یا تیره بودن پوست)، ضخامت مو و بالاخره تعداد جلسات درمان. به طور خلاصه می توان گفت بهترین نتایج از بین بردن موهای زائد با لیزرها در افراد با تیپ های پوستی پائین و رنگ پوست روشن و موهای تیره و ضخیم به دست می آید. در افراد با تیپ پوستی تیره خطر جذب بیشتر اشعه ی لیزر توسط رنگدانه های موجود در پوست و ایجاد عوارض جانبی مثل سوختگی پوست وجود دارد. موهای سفید شده نیز فاقد ملانین بوده و اشعه ی لیزر توسط مو جذب نمی شود.

 

محدودیت سنی برای انجام لیزر موی زائد

محدودیت سنی برای انجام لیزر موی زائد

آنچه که در بین مردم اصفهان شایع شده است، داشتن محدودیت برای لیزر موی زائد است! اما اینگونه نیست و در واقع هیچ محدودیت سنی برای لیزر موی زائد ذکر نشده است ؛ ولی توصیه می شود شروع لیزر بعد از تکمیل پروسه رشد فرد انجام گیرد، در غیر این صورت نیاز به جلسات متعدد افزایش می یابد.

 

تعداد جلسات مورد نیاز

تعداد جلسات مورد نیاز

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای بدن سوالات بسیاری از افرادی است که به مطب ما برای لیزر موهای زائد در اصفهان مراجعه می کنند. در حقیقت باید گفت تعداد جلسات مورد نیاز به جهت کسب نتیجه دلخواه در اصفهان به ناحیه تحت درمان ، نوع و رنگ پوست ، سیکل رشد مو ، ضخامت ورنگ مو ، وجود یا فقدان مشکل هورمونی زمینه ای ، داروهای مصرفی ، وزن ، نژاد ، رژیم غذائی ، رعایت فواصل جلسات توصیه شده توسط پزشک ، روش های مورد استفاده قبل از شروع لیزر ، رعایت دستورالعمل های حین درمان و … دارد . درمان تا زمان رهائی از موها ادامه می یابد و این نیاز به حداقل چند جلسه درمانی دارد. بعد از بهبودی در برخی از بیماران به جلسات یادآوری لیزر با فواصل هر 6 تا 12 ماه نیاز است.

درهر جلسه لیزر کلیه موهای موجود در ناحیه درمان تخریب خواهند شد ولی باتوجه به اینکه درصد زیادی از موها در هرزمان در حالت تلوژن(غیرفعال یا خواب)هستند و لیزر تنها مو های در حال رشد را از بین می برد شما نیاز به چند جلسه درمان دارید.


لیزر جای سوختگی در مرکز لیزر دکتر محمدرضا حاجیان

 


 فاصله جلسات لیزر موی زائد

بهترین فاصله زمانی بین لیزر یکی سوالاتی  است که برای بیشتر افراد با مراجعه به مطب ما در اصفهان  می پرسند . فاصله جلسات لیزر موهای زائد اصفهان، بسته به محل لیزر دارد و بین دو هفته تا 2 ماه است. بهترین معیار فاصله بین لیزرها،زمانی است که طول می کشد تا تعداد قابل توجهی از موها در بیاید. بیمار ایده آل، بیماری است که پوستی روشن اما مویی مشکی و ضخیم داشته باشد. انتظاراتش واقع گرایانه بوده و اختلال هورمونی نداشته باشد. البته باید تأکید کرد که میزان پاسخ دهی هر منطقه از بدن و هرفرد بسته به تراکم و ضخامت و نوع تیپ پوستی متفاوت است و شاید برخی افراد به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند و یا برعکس با جلسات کمتری به نتایج دلخواه برسند.

 

محدودیت های استفاده از لیزر موی زائد

محدودیت های استفاده از لیزر موی زائد

موهای بلوند و بور ملانین کمتری داشته و نسبت به موهای تیره میزان جذب انرژی کمتری دارند و کمتر به درمان پاسخ می دهند.به همین دلیل هرقدر موضخیم تر ومشکی تر باشد، ملانین بیشتری دارد که نور لیزر را بهتر جذب کرده و راحت تر از بین می روند ودر عین حال چون ملانین در خودپوست هم وجود دارد، هرچقدر مقدارآن بیشترباشد یعنی پوست تیره تر باشد، احتمال جذب لیزر توسط پوست هم بیشتر می شود واحتمال سوختگی بالا می رود بنابراین ما به عنوان ارائه دهنده خدمات لیزر موی زائد اصفهان همواره به مراجعین توصیه می کنیم که بهتر است قبل از لیزر پوست خود را با دارو روشن کنید.
در مورد درمان خانم های مبتلا به اختلالات هورمونی و پرموئی می بایست در کنار درمان داروئی اختلالات هورمونی، همزمان به درمان پرمویی آنها با لیزر اقدام کرد و وجود این اختلالات مانع درمان افراد مبتلا با لیزر نمی شود.

 

عوارض لیزر موهای زائد بدن

عوارض لیزر موهای زائد بدن

بسیاری از مراجعه کنندگان ما در اصفهان از عوارض لیزرموهای زائد واهمه دارند، از بین عوارض جانبی شناخته شده ی از بین بردن موهای زائد با منابع لیزر/IPLمی توان به موارد زیر اشاره کرد: درد، سوزش، سرخی یا اریتمی گذرا یا پایدار، تورم، آسیب اپیدرمی به شکل سوختگی، تغییرات رنگدانه ای به شکل تیره شدن یا روشنتر شدن پوست ناحیه ی تحت درمان و به ندرت بروز اسکار یا اصطلاحاً “گوشت اضافه”. البته باید گفت بسیاری از این عوارض کوتاه مدت و برگشت پذیر بوده و با انتخاب صحیح منبع لیزری و پارامترهای درمانی و خبرگی و تجربه ی پزشک معالج قابل پیشگیری و درمان هستند و با پیشرفت تکنولوژی لیزر روز به روز از بروز این عوارض کاسته می شود. همچنین باید گفت با توجه به عمق نفوذ کنترل شده ی لیزر که حدود 5 میلی متر است، احتمال آسیب رسیدن به اعضای حیاتی قرار گرفته در زیر پوست ناحیه ی درمان شده از قبیل تیروئید، سینه و غدد لنفاوی وجود ندارد و شواهدی ازایجاد تغییرات بدخیم در این اعضا متعاقب درمان لیزری وجود ندارد. با این وجود به خاطر نبودن شواهد کافی برای ایمن بودن کامل درمان لیزری در خانم های باردار یا شیرده، این درمان در این شرایط انجام نمی شود.

آمادگی های قبل از انجام لیزر

 

آمادگی های قبل از انجام لیزر

6 هفته قبل : بیمار از کندن مو به وسیله موم و یا بند انداختن خودداری کند اما می تواند ازتراشیدن یا کرم های موبر استفاده کند. آفتاب گرفتن ممنوع است و باید ازترکیبات ضدآفتاب استفاده کند. بیمارانی که در اثر آفتاب سوختگی رنگ پوستشان تیره تر شده است باید ازکرمهای روشن کننده استفاده کنند وپوست ناحیه را قبل از لیزر روشن کرده باشند .
روز قبل : ناحیه مورد درمان را بتراشد به نحوی که تنها یک میلیمتر از نوک مو از پوست بیرون باشد. اگر بیمار سابقه تبخال دارد مصرف آسایکلوویر را شروع کند.
روز درمان: برای 1.5-1 ساعت کرم بی حس کننده حاوی لیدوکائین و پریلوکائین استفاده می شود. اگر ناحیه مورد درمان بزرگ باشد برای جلوگیری از عوارض این داروها از پماد پیروکسیکام استفاده می کند.همچنین جهت کاستن آسیب حرارتی وارد آمده بر پوست معمولا از روشهای خنک کردن موضعی بعد ازدرمان با استفاده از پرس سرد استفاده می شود.

مراقبت های پس از لیزر موهای بدن

 

مراقبت های پس از لیزر موهای بدن

مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد سوالی است که اکثر افراد از ما سوال می کنند. ممکن است تورم و قرمزی در محل وجود داشته باشد که گذاشتن یخ می تواند سبب کاهش آن شود. معمولا نیازی به استفاده از مسکن نیست. گاهی اطراف ریشه موها دلمه میبندد که 10-7 روز طول می کشد، در این موارد از پمادهای آنتی بیوتیک استفاده میکنیم تا دلمه ها بریزند. ممکن است رشد موی لیزر شده یک تا 2هفته بعد از لیزر هم ادامه پیدا کند بعد از آن بریزد. بیمار باید از آفتاب پرهیز کند زیرا به خصوص در افراد با پوست تیره تر ممکن است 3-2 ماه طول بکشد تا اثر برنزه کننده آفتاب از بین برود و در این بین شکل درمان بیماررا به تعویق بیندازد.
باید توجه داشت در بعضی بیماران که سابقه عوارض لیزر مو وجود دارد یا به عللی احتمال عوارض در آنها بیشتر است، می توان از تست استفاده کرد. در این حال بیمار یک نقطه را لیزر می کند و یک هفته بعد ویزیت می شود که اگر مشکلی نداشت درمان را شروع می کند.در اغلب حالات سرخی حاصل از درمان لیزر بیش از چند ساعت پایداری ندارد و مالیدن پماد اکسید زینک یا کرم های ترمیم کننده ی بعد از لیزر برای از بین بردن این حالات کفایت می کند. محافظت ناحیه ی تحت درمان از اشعه ی خورشید نیز امر مهمی است که به همین دلیل از فرآورده های ضدآفتاب با عوامل محافظتی بالا استفاده می گردد.

لیزر موهای زاید | لیزر جوانسازی | بهترین مرکز لیزر اصفهان

مرکز لیزر خوب در اصفهان

مرکز لیزر خوب در اصفهان شاید دغدغۀ بسیاری از افراد باشد. ما به شما مرکز لیزر موهای زائد دکتر محمد رضا حاجیان فوق تخصص جراحی پلاستیک را پیشنهاد می کنیم. مرکز لیزر خوب آن است که متناسب با پوست، ضخامت موهای زائد و … دستگاه مناسب برای شما را پیشنهاد دهد.  در مرکز لیزر دکتر حاجیان امکان تست بر روی پوست شما نیز وجود دارد.

آدرس کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان

آدرس:اصفهان، شیخ صدوق شمالی، جنب پل هوایی میر، روبروی دبیرستان امام صادق، ساختمان ١۵٧، طبقه اول، واحد ١١

تلفن: ۰۳۱۳۶۶۴۰۱۳۶

همراه: ۰۹۱۳۰۲۷۵۰۵۵

صفحه اینستاگرام:

تماس با ما : لیزر موهای زاید دکتر محمد رضا حاجیان : بهترین مرکز لیزر اصفهان

دسته بندی مطالب آموزشی پوست، زیبایی، لیزر موهای زاید اصفهان
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

تماس با مرکز لیزر دکتر محمدرضا حاجیان

آدرس: اصفهان، شيخ صدوق شمالي، جنب پل هوايي مير، قبل از کاخ سعادت آباد غربی، ساختمان ١٥٧، طبقه اول، واحد ١١

تلفن: 03136672152

همراه: 09130275055

همراه: 09911271511

جهت ارتباط مستقیم با دکترمحمدرضا حاجیان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

تلفن: 03136671434

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف زودتر از بقیه با خبر شوید!

آمار بازدید سایت

  • 0
  • 88
  • 130
  • 364
  • 2,361
  • 45,921
  • 332,998
  • 558
  • بهمن ۱۱, ۱۴۰۱
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟